طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ

1396/09/18
داستان را با گوشزد کردن یک نکته آغاز کنیم و آن اینکه کافی شاپ فقط محل نوشیدن قهوه نیست.در واقع محل تمدد اعصاب و ساعتی کسب آرامش به دور از هیاهوی کار روزانه است...
داستان را با گوشزد کردن یک نکته آغاز کنیم و آن اینکه کافی شاپ فقط محل نوشیدن قهوه نیست.در واقع محل تمدد اعصاب و ساعتی کسب آرامش  به  دور از هیاهوی کار روزانه است.
بنابراین پاسخگویی به  این نیازها چالش اصلی طراحی اینگونه فضاهاست.مثل همیشه رنگ و نور نقش بزرگی در شکل گیری ایده های ما دارند.رنگ ها معمولا بر اساس سبکی که طراحی می کنید تغییر می کنند اما آگاه باشید که فارغ از سبک مورد نظر رنگها نباید خارج از انتظار برای فضای کافی شاپ باشد.رنگ باید آرامش بخش باشد ولی کسل کننده نباشد،مفرح باشد ولی متشنج نباشد.طیف رنگهای طوسی-قهوه ایی - آجری -زرشکی- آبی و سبزسیر و طیف های مرتبط با آنها می توان انتخاب های مناسبی باشد.لطفا مشکی را فراموش کنید.مشکی رنگ خنثی است و هیچ باری در جهت ایجاد آرامش ندارد و حتی گاهی اگر زیاد در فضا استفاده شود غمگین کننده است.آن را بیشتر برای رستوران هایی که صرفا فقط صرف غذا در آن اولویت دارد بهتر میتوان استفاده کرد.
نور آنقدر کم نباشد که اشیاء و رنگ محیط را نتوان خوب دید و آنقدر هم زیاد نباشد که موجب کلافه گی شود.نورهای دکوراتیو یا آباژورها ایده های خوبی هستند.
اشیا و ظروف خاصی چیدمان کنید.که وجه تمایز طراحی شما باشد.صندلی های راحت انتخاب کنید شاید کسی ساعتها روی آن مطالعه کند و میزهای محکم با ایستایی مناسب تهیه کنید شاید کسی با کامپیوتر شخصی خود کار کند.
و در نهایت اینکه شما باید یک فضای صمیمی طراحی کنید .پس عناصر ایجاد صمیمیت را بشناسید و آن را در گوشه و کنار طرح بگنجانید.
برای درک بهتر این مطلب می توانید طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ برج تهران را بررسی نمایید.

نویسنده:طلایی

تازه ترین اخبار
مشتریان ما
پروژه طراحی دکوراسیون