خانه Kloof Road در آفریقای جنوبی، جلوه ای کامل از معماری مدرن

1396/05/18
خانه Kloof Road واقع در شهر Johannesburg آفریقای جنوبی، حاصل همکاری Nico Van der Meulen Architects و M Square Lifestyle Design می‌باشد...

خانه Kloof Road واقع در شهر Johannesburg آفریقای جنوبی، حاصل همکاری Nico Van der Meulen Architects و M Square Lifestyle Design می‌باشد. طبق خواسته مشتری، پروژه شامل طراحی یک خانه شخصی بزرگ بود که بین محیط داخلی و بیرونی آن حداکثر ارتباط برقرار باشد؛ به گونه ای که محیط پیرامون ساختمان به خوبی دیده شود.


به همین خاطر در تمامی اتاق‌ها، پنجره‌ه ایی بزرگ به‌سوی باغ اطراف خانه تعبیه شد. خاص‌ترین ویژگی خانه، اشکال فلزی است که Van der Meulen برای روکش کردن ساختمان، طراحی کرد.

این خانه، تمامی فضاهای لازم برای یک زندگی مدرن را در خود جای داده است. اتاق پذیرایی دوبلکس، اتاق غذاخوری و آشپزخانه در یک پلان باز طراحی شدند که به یکدیگر  راه دارند و یک ایوان مقابل آن‌ها کشیده شده است. خانه شامل چهار اتاق‌خواب می‌باشد که دو اتاق‌خواب کودک و اتاق مهمان در طبقه پایین قرار دارند و ساکنین برای رفتن به اتاق‌خواب اصلی باید به طبقه بالا بروند. یک سالن بازی نیز در طبقه بالا دیده می‌شود که از طریق بالکن شمالی خانه، چشم‌اندازی زیبا از باغ اطراف را به نمایش می‌گذارد. از بین دیگر مزایای خانه می‌توان به سیستم گرمایشی از کف و پنل های خورشیدی اشاره کرد.

ارسال دیدگاه
دیدگاه شما
هیچ نظری ثبت نشده است
تازه ترین اخبار
مشتریان ما
پروژه طراحی دکوراسیون