طراحی و دکوراسیون داخلی آپارتمان دوبلکس مدرن و استفاده از عناصر هندسی

1396/06/12
استفاده از عناصر جئومتریک و هندسی در طراحی و دکوراسیون داخلی، یکی از جذابیت های بصری در طراحی یک فضاست که طراحان و معماران زیادی از این عنصر بهره می برند. در آپارتمانی که در این بخش قصد بررسی آن را داریم، هندسه در دکوراسیون داخلی فضا بویژه سیستم لایتینگ و نورپردازی مورد استفاده قرار گرفته است...
استفاده از عناصر جئومتریک و هندسی در طراحی و دکوراسیون داخلی، یکی از جذابیت های بصری در طراحی یک فضاست که طراحان و معماران زیادی از این عنصر بهره می برند. در آپارتمانی که در این بخش قصد بررسی آن را داریم، هندسه در دکوراسیون داخلی فضا بویژه سیستم لایتینگ و نورپردازی مورد استفاده قرار گرفته است.
یکی از متریال هایی که در این آپارتمان در حجم گسترده مورد استفاده قرار گرفته، چوب است. استفاده از چوب در حجم وسیع، سبب شده است تا فضا انرژی و گرمای خاصی داشته باشد. همانطور که می بینید، چوب روی کف، دیوارها و سقف مورد استفاده قرار گرفته است.
دوبلکس بودن فضا، این امکان را به طراحان داده است تا فضاهای تقسیم فضایی خوبی داشته باشند و فضای عمومی نظیر نشیمن، آشپزخانه و … را در اتاق اول پیاده سازی نمایند و فضاهای خصوصی نظیر اتاق خواب ها را به طبقه بالا ببرند.
آشپزخانه در طبقه اول، بصورت جزیره ای پیاده سازی شده است و در کنار نشیمن قرار گرفته است. در ادامه دعوت می کنیم تصاویر بخش های مختلف این فضای مسکونی را مشاهده و بررسی نمایید.

ارسال دیدگاه
دیدگاه شما
هیچ نظری ثبت نشده است
تازه ترین اخبار
مشتریان ما
پروژه طراحی دکوراسیون