دکوراسیون داخلی آپارتمان مدرن دو خوابه زیر ۱۰۰ متر + پلان، بخش ۱

1396/06/13
با توجه به اینکه متراژ زیر ۱۰۰ متر، یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین متراژها در بین سایر متراژ های فضاهای مسکونی است، در این بخش بر آن شدیم تا به بررسی دکوراسیون داخلی آپارتمان زیر ۱۰۰ متر بپردازیم...
با توجه به اینکه متراژ زیر ۱۰۰ متر، یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین متراژها در بین سایر متراژ های فضاهای مسکونی است، در این بخش بر آن شدیم تا به بررسی دکوراسیون داخلی آپارتمان زیر ۱۰۰ متر بپردازیم.
دکوراسیون داخلی آپارتمان کوچک
اما ویژگی دو آپارتمان مورد بررسی ما در این قسمت، دو خوابه بودن این فضای مسکونی و قرار دادن پلان آپارتمان است که برای فهم بهتر و ایده گرفتن در مورد حل کردن پلان آپارتمان کوچک بصورت دو خوابه، می تواند بسیار راهگشا باشد. در هر بخش یک آپارتمان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در این بخش، آپارتمان اول.

دیزاین این آپارتمان و طراحی پلان آن توسط استدیو معماری The November صورت گرفته است. ۸۰ مترمربع مساحت دارد و همانطور که در تصاویر مشاهده می نمایید، چوب حرف اول و آخر را در این آپارتمان می زند و به عنوان متریال غالب در فضا مورد استفاده قرار گرفته است. از آنجایی که تصاویر بیش از هر چیز گویا هستند، دعوت می کنیم طراحی فضا، نورپردازی و لایتینگ، استفاده از متریال ها، جانمایی ها و … را مشاهده و بررسی نمایید. در انتها نیز پلان قرار داده شده است که می تواند بسیار مفید باشد.

ارسال دیدگاه
دیدگاه شما
هیچ نظری ثبت نشده است
تازه ترین اخبار
مشتریان ما
پروژه طراحی دکوراسیون