معماری و دکوراسیون داخلی دفتر معماری در اندونزی، تقدیر آجر و چوب

1396/06/29
معماری: Andyrahman Architect موقعیت: اندونزی، جاوا شرقی معمار مسئول: Andy Rahman متراژ: ۲۰۲ مترمربع سال: ۲۰۱۷ متریال: آجر،بتن، چوب
 معماری  و دکوراسیون داخلی دفتر معماری در اندونزی، تقدیر آجر و چوب

معماری: Andyrahman Architect

موقعیت: اندونزی، جاوا شرقی

معمار مسئول: Andy Rahman

متراژ: ۲۰۲ مترمربع

سال: ۲۰۱۷

متریال: آجر،بتن، چوب

در این بخش قصد داریم سری به یک دفتر معماری در شهر جاوا در کشور اندونزی بیاندازیم و نمای ساختمان به همراه دکوراسیون داخلی آن را مورد بررسی قرار دهیم. شاید برای شما هم بررسی یک دفتر معماری جالب و قابل توجه باشد.

همانطور که در تصاویر می بینید، نمای ساختمان با آجر کار شده است. ترکیب آجر قرمز و آجر رنگ شده ی سفید. آجر قرمز نیز دارای بافت خاص خود است.

اما ترکیب متریال های بتن، آجر و چوب را در فضاهای داخلی می توانید مشاهده کنید. دیوارهای کار شده با بتن که با متریال آجر ترکیب شده است. متریال چوب در تمامی بخش ها بصورت طبیعی کار شده است. یعنی هر جایی که از چوب استفاده شده است، از متریال چوب طبیعی استفاده شده است. چوب روی دیوار بصورت دیوارپوش کار شده است . در بخش هایی با استفاده از ترکیب چوب و پروفیل آهنی، شلف هایی ساخته شده است.

دو طبقه ی این دفتر فضای کاری کارکنان است و از فضای پشت بام نیز برای پرزنتیشن و نشست های معمارانه برای پرسنل بهره گرفته شده است. در ادامه دعوت می کنیم که تصاویر نمای ساختمان، دکوراسیون داخلی این دفتر را مشاهده نمایید. در انتها نیز پلان ها، دیاگرام ها و … قرار داده شده است که می توانید از آنها نیز استفاده کنید.
ارسال دیدگاه
دیدگاه شما
هیچ نظری ثبت نشده است
تازه ترین اخبار
مشتریان ما
پروژه طراحی دکوراسیون