طراحی دکوراسیون مغازه با ایده انفجار شادی

1396/07/10
امروزه استفاده از ایده ی رنگ ها در طراحی دکوراسیون مغازه ، بوتیک و نمایشگاه ها محبوبیت خاصی پیدا کرده است . در این میان دکوراسیون یکی از نمایشگاه ها بیشتر توجه مارا به خودش جلب کرد...
امروزه استفاده از ایده ی رنگ ها در طراحی دکوراسیون مغازه ، بوتیک و نمایشگاه ها محبوبیت خاصی پیدا کرده است . در این میان دکوراسیون یکی از نمایشگاه ها بیشتر توجه مارا به خودش جلب کرد . جایزه ایتالیایی سبک زندگی برند FURLA، نمایشگاه مجموعه پائیزه و زمستانه سال ۲۰۱۵-۲۰۱۶ را در معبد زوجوجی در توکیو برگزار کرد که امانوئل مکان برگزاری این نمایشگاه را با تجهیزاتی طراحی کرد تا به مجموعه جدید رنگ و بویی بدهد.
این تجهیزات که با تم “انفجار شادی” و “رقص” نامگذاری شده است یک تجهیزات متحرک رنگارنگ است که بی وقفه در هوا می رقصد، بیان کننده جهان یا FURLA است که در حالیکه در حال تحول به سمت آینده است، سنتهای خودش را حفظ می کند و نوآوری می کند. این تجهیزات متشکل از دایره هایی با صد رنگ و حروف FURLA است که  درجه بندی رنگها را در حالی که در هوا می رقصند تشکیل می دهد. آخرین مجموعه کیف و کفش ها روی میزهای مدور صیقل داده شده معلّق به نمایش درآمده اند که حسّ شناور بودن در فضا را منعکس می کند. تالار، منظره دیگری از تجهیزات را نشان می دهد، نزدیکی بیشتر به رنگها و خیره شدن به رنگهای در حال حرکت.
دایره های رقصان از عبارتی از ذن بودیسم یعنی Ichigo-Ichie الهام گرفته شده است که به معنی “گنجی در هر ملاقات، برای آن هرگز تکرار نخواهد شد” است. این تجهیزات، تجلّیات بسیاری را نشان میداد، به لحظات خاصی از روز رنگ اضافه می کرد.
نصب”رقص” درون معبد زوجوجی صورت گرفته است.
اجزای متحرک معلّق در بالای هر آیتم قرار گرفته است.
حروف کلمه furla، بازی سایه را روی پس زمینه سفید خلق کرده اند.
لوازم A/W روی میزهای مدور شناور قرار گرفته اند.
تم به کار رفته “انفجار شادی” است.
منبع: emmanuelle
ارسال دیدگاه
دیدگاه شما
هیچ نظری ثبت نشده است
تازه ترین اخبار
مشتریان ما
پروژه طراحی دکوراسیون