طراحی و معماری ویلای مدرن یک طبقه در استرالیا

1396/10/13
طراحی ویلا، همواره یکی از فیلدهای مورد علاقه تمامی معماران است. چرا که ویلا به صورت متعارف در مناطقی ساخته می شود که بسیاری از محدودیت ها و قوانین شهرداری ها در شهرهای بزرگ را ندارد. می توان روی حجم ویلا کارهای خلاقانه ای انجام داد، حجم های متفاوتی را خلق نمود...
طراحی ویلا، همواره یکی از فیلدهای مورد علاقه تمامی معماران است. چرا که ویلا به صورت متعارف در مناطقی ساخته می شود که بسیاری از محدودیت ها و قوانین شهرداری ها در شهرهای بزرگ را ندارد. می توان روی حجم ویلا کارهای خلاقانه ای انجام داد، حجم های متفاوتی را خلق نمود. در مجموع طراحی ویلا، همواره یکی از جذابیت های رشته معماری است و شاید همه معماران دوست دارند که ویلا طراحی کنند و بسازند.در این بخش قصد داریم، سری به ویلایی در یکی از شهرهای استرالیا بزنیم. دیزاین این ویلا توسط استودیو معماری Auhaus Architecture صورت گرفته است.

روی نمای ساختمان ، از سنگ خاکستری رنگ، فلز و چوب بهره گرفته شده است که ترکیب رنگی فوق العاده ای است. طراحی داخلی ویلا نیز مدرن است و تصاویر بسیاری از فضای داخلی گرد آمده است که می توانید به دقت آن را مورد بررسی قرار دهید. با آتیه طراحان همراه باشید.
ارسال دیدگاه
دیدگاه شما
هیچ نظری ثبت نشده است
تازه ترین اخبار
مشتریان ما
پروژه طراحی دکوراسیون