چالش طراحی داخلی در ۱۵ مترمربع

1396/12/07
طراحی در متراژ پایین چالش بسیار بزرگی است و نیاز به دیدن نمونه کار و طرح های ارائه شده توسط سایر معماران دارد. جانمایی فضاهای مختلف در متراژ پایین و حل نمودن پلان، مسئله ی دشواری به نظر می رسد...
 طراحی در متراژ پایین چالش بسیار بزرگی است و نیاز به دیدن نمونه کار و طرح های ارائه شده توسط سایر معماران دارد. جانمایی فضاهای مختلف در متراژ پایین و حل نمودن پلان، مسئله ی دشواری به نظر می رسد.

در این بخش به سراغ آپارتمانی یا به عبارت صحیح تر سویئت بسیار کوچکی برویم که تنها ۱۵ مترمربع مساحت دارد. این که طراح در ۱۵ مترمربع چه کرده است، بسیار جذاب به نظر می  رسد.

نکته اول اینکه این سوئیت در شهر بیروت، پاتیخت کشور لبنان و در طبقه بالای یک ساختمان قدیمی واقع شده است و توسط استدیو طراحی Eliemetni دیزاین شده است. نکته دوم اینکه شکل ساختمان، بسیار مشابه یک جعبه کفش است!

طراح  برای این که با رنگ ها فضا را محدود نکند، رنگ سفید را رنگ اصلی قرار داده است. در یک راستا شما سرویس بهداشتی، آشپزخانه، نشیمن، و فضای خواب را مشاهده می نمایید. در ادامه دعوت می کنیم این تصاویر را مورد بررسی قرار دهید و اگر نظری داشته باشید نیز، از شنیدن نظرات شما خرسند خواهیم شد.
ارسال دیدگاه
دیدگاه شما
هیچ نظری ثبت نشده است
تازه ترین اخبار
مشتریان ما
پروژه طراحی دکوراسیون