پروژه ها
 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی- طراحی و اجرای سازه نور گیر- نما و بازسازی مجتمع تجاری برنا

مجتمع تجاری مبلمان برنا واقع در خیابان یافت آباد شرقی جهت طراحی  و اجرای سازه نورگیر، بازسازی سالن های پاساژ قدیمی مجتمع  و افتتاح فاز جدید شوروم های مبلمان  خود با آتیه طراحان وارد همکاری شد.
مرحله اول برداشت وآنالیز اطلاعات  و همچنین طراحی سازه نورگیر جدید بود که پس از تائید کارفرما به اجرا رسید . همزمان با اجرای سازه نورگیر طراحی نما ودکوراسیون  داخلی سالن های مجتمع جهت بازسازی در دستور کار قرار گرفت که با پایان یافتن اجرای نورگیر نیز این فاز اجرایی هم پایان یافت. در مرحله سوم  طراحی واجرای سالنهای شوروم  مبلمان در فاز جدید مجتمع استارت خورد، همچنین سایر فضا های مرتبط واتاق مدیریت در مراحل بعدی طراحی واجرا شد
طراحی  واجرای دکوراسیون داخلی این مجتمع تجاری از لحاظ طراحی سقف های کاذب به ویژه در بخش سازه نورگیر مورد توجه و تحسین شرکت کناف ایران به عنوان زیباترین طراحی واجرای سقف کاذب با محصولات کناف سال 88 قرار گرفت.
اگر روزی برای خرید مبلمان به یافت آباد رفتید، سری به مجتمع تجاری برنا بزنید و از بدو ورود بالای سرخود را نگاه کنید تا آمیختگی طراحی منحصر بفرد و نورپردازی زیبایی این سازه را به چشم ببینید.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه بوش

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه بوش

نمایندگی شرکت بوش درایران چندیی پیش طراحی یکی از فروشگاه های خود را واقع در خیابان شریعتی به آتیه طراحان سپرد،
از آنجا که طراحی برای یک برند باید در چهار چوبهای تعریف شده ایی باشد کمی کار طراحی با دقت بیشتری انجام گرفت  چالش اصلی که با آن رو برو بودیم نوآوری در طراحی درعین حفظ اصالت برند بود ،چارچوب هایی مانند سبک و رنگ و لوگو  و...که به خوبی احقاق یافت .

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی رستوران سنتی مولانا

رستوران سنتی مولانا واقع در خیابان مطهری در دو طبقه پس از طراحی به مرحله اجرا رسید و هم اکنون در حال بهره برداری است .
طراحی فضای سنتی با متریال های نوین و آمیختگی آن با مبلمان ها واشیاء جدید کارمشکلی درطراحی است اما به جراًت می توان گفت  رستوران مولانا از بهترین نمونه های اجرای سقف های کاذب  و طراحی  ورنگبندی را دردکوراسیون یک رستوران سنتی دارا می باشد.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی قنادی توتک یزدی

قنادی توتک یزدی واقع در شهریار ،میدان نماز می باشد که توسط جناب آقای فلاحی کارفرما پروژه جهت طراحی دکوراسیون داخلی به آتیه طراحان سپرده شد و پس از تائید طرح هم اکنون در مرحله اجرا می باشد.
چالش اصلی ما در طراحی این فضا محدودیت رنگ و بسنده کردن به رنگهای مشکی و طلایی و سفید بود.البته با کمی درایت بر طراحی از رنگهای مانند نقره ای،طوسی و همچنین شکلاتی برای ایجاد کنتراست،با ظرافت هر چه تمام تر استفاده شد.همچنین سعی شد طراحی انجام شده کمی متفاوت از سبک  و سیاق همیشگی این چنین فضا ها باشد.استفاده از نورپردازی های تخت به جای نورهای نقطه ایی و روشن نمودن بیس کار با رنگ سفید و سایر حرکت های دکوراتیو به خوبی گویای تفکر متفاوت طراح است.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی قنادی بال دی بال

پروژه قنادی بال دی بال واقع در شهرک اکباتان سومین تجربه طراحی از این صنف می باشد که با توجه به طراحی و اجراهای موفقی همچون قنادی توتک یزدی در شهریار و عموقناد در مهرشهر کرج این پروژه نیز به آتیه طراحان سپرده شد.
با توجه به قدمت و نامداری قنادی بال دی بال، کار گروه طراحی به جهت ارائه طرحی متفاوت کمی سخت شد. بنابراین تمام تلاش ما بر آن بود که طراحی متفاوت از سایرین ارائه شود.
در این راستا الگوی جدیدی را از تلفیق دو سبک کلاسیک فرانسوی و اسکاندیناوی ایجاد کردیم که به خوبی روی کار به نمایش نشسته، همچنین استفاده از رنگ آبی تیفانی در کنار چوب راش فضایی شیرین مطابق با کاربری آن ایجاد کرده. (چندی بعد از عکس های اجرایی نیز بازدید بفرمایید.)

طراحی دکوراسیون داخلی قنادی عموقناد

من این پروژه را دوست دارم، به این دلیل که وقتی طراحی آن تمام شد هروقت به آن نگاه می کنم به یاد مناطق گرمسیری و بارانی جنوب اروپا می افتم.

وجود پارتیشن های سفید و چوبی و حضور گیاهان سبز در کنار چوب طبیعی شاید بسیار در تاثیر این چنین حسی اثرگذار باشد.

این پروژه به متراژ 160 مترمربع واقع در مهرشهر کرج به پیشنهاد کارفرما به رنگ سفید و بژ طراحی شد. آنچه بسیار به آن توجه شده کاربردی بودن تمام بخش های این طراحی است. همچنین وجود کافه بار نیز وجه تمایز دیگری از این پروژه است.

طراحی واجرای دکوراسیون داخلی فست فود پاور برگر

مجموعه فست فود پاور برگر واقع در خیابان شریعتی _دوراهی قلهک در مرداد ماه سال جاری توسط شرکت آتیه طراحان نقشه برداری و سپس طراحی گردید. بسته ی طراحی این مجموعه شامل : طراحی دکوراسیون داخلی ، طراحی و چیدمان آشپزخانه صنعتی ، طراحی تابلو ، طراحی لوگو و بسته بندی می شود . همچنین با مشارکت آتیه طراحان و همراهی کارشناسان اقلام مورد نیاز اعم از فرنیچر ، تجهیزات صنعتی و تزئینات داخلی خریداری شد. سبک طراحی این مجموعه تلفیقی از معماری صنعتی و روستیک می باشد و دلیل تلفیق این دو سبک تلطیف سبک سرد و صنعتی و بهره جویی از صمیمیت سبک روستیک است دراین راستا سعی شد با استفاده از رنگ سبز ، چوب طبیعی و همچنین پوشش گیاهی به این امر دست یافت . برای درک بهتر مفاهیم عکس های مربوطه به قبل و بعد از اجراء و طراحی 3بعدی مجموعه را مشاهده نمائید.

طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ برج تهران

در زیر بلندترین برج مسکونی تهران واقع بزرگراه کردستان خیابان ایرانشناسی طراحی  یک کافی شاپ با دکور ویژه سفارش داده شد. طبق درخواست کارفرما استفاده ازالگوهای جدید درطراحی وایجاد یک فضای گرم ودلنشین هدف اصلی طراحی قرار گرفت.
ایجاد فضای یک قلیان کده مدرن در عین ذات سنتی آن شاید نقطه عطف در طراحی این پروژه بود. استفاده از مبلمان هایی که به طور معمول در همچنین فضاهای به سختی می توان دید باعث هرچه خاص تر شدن فضا شد.