پروژه ها
 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ویلا لطفی

ویلای لطفی واقع در منطقه دشت بهشت شهر دماوند،که مرحله طراحی  واجرای دکوراسیون فضای استخر ویلای لطفی به آتیه طراحان سپرده شد و پس از طراحی وتائید کارفرما به مرحله اجرا رسید.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل مسکونی واعظ

طراحی منزل مسکونی واعظ از اولین تجربه های طراحی دکوراسیون داخلی ، آتیه طراحان می باشد . این منزل مسکونی واقع در سعادت آباد بوده و طراحی آن کاملا فرضی توسط یک گروه دانشجوئی طراحی شد که از زیبا ترین طرح های سقف کاذب در تلفیق چوب و محصولات کناف بود که بارها و بارها در پروژه ها استفاده شده است.

بازسازی و طراحی دکورراسیون داخلی منزل مسکونی دارابی

 منزل مسکونی دارابی واقع در خیابان پنجم نیروی هوایی، حدود 40 سال قدمت داشت این خانه در 3طبقه مجزا و به ترتیب طبقه اول  و دوم هر کدام 80 متر مربع و طبقه سوم یک سوئیت 40 متری بود . به درخواست کارفرما این سه طبقه تبدیل به یک واحد تریبلکس شد . در طبقه اول سالن پذیرایی و آشپزخانه به همراه مطبخ و سرویس بهداشتی ، طبقه دوم اتاق های خواب  وفضای تی وی روم، طبقه سوم جکوزی و فضای سنتی به همراه روف گاردن طراحی و به اجرا رسید.

طراحی و اجرای سقف کاذب ویلاهای عسگری

2ویلای هم شکل در یک مجموعه باغ واقع در هشتگرد طرح جالبی است از دو نوع سقف کاذب طراحی شده جهت اجرا با محصولات کناف.

این محصولات به راحتی می تواند طرح های پیچیده و قوس ها را به کمک سازه های انعطاف پذیر اجرا کند.

در این طراحی ها علاوه به سقف کاذب سایر قسمت ها و همچنین نورپردازی به صورت پیشنهادی به کارفرما ارائه شد.

منزل مسکونی رمضانی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل مسکونی رمضانی
کارفرما: جناب آقای رمضانی
منزل مسکونی رمضانی به متراژ 80مترمربع واقع در منطقه ازگل تهران مربوط به یکی از مدیران آتیه طراحان می باشد که در تیم طراحی شرکت پس از مطالعه و بررسی طراحی و اجرا شد و توسط دکوراتور چیدمان گردید.
مطالعات پیش زمینه طراحی در راستای ادغام سبک مدرن و کلاسیک نوین صورت گرفت که منجر به قرارگیری مناسب اشیاء مدرن و تزئینات کلاسیک در کنار هم شد.
همچنین در زمینه رنگبندی بحث گسترده ای صورت گرفت که در عین پیوستگی و داشتن هارمونی، از رنگ های متفاوت جهت تفکیک فضاها استفاده شود.
بخش پذیرایی را آبی و بژ، بخش نشینمن را سیز و طوسی، آشپزخانه طوسی و سفید، اتاق خواب صورتی و سفید و سرویس ها قهوه ایی و بژ می باشند. این همه رنگ با پیوستگی آرامی کنار هم ، همنشینی خوبی دارند. به گونه ای که در یک نگاه همه چیز چشم نواز بوده و به علت دقت فراوان و استفاده از الگوهای صحیح دکوراسیون، چیدمان کمترین عیب و نقص ساختاری و بصری را دارا می باشد.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل مسکونی طریقت

منزل مسکونی طریقت واقع در بوستان هفتم خیابان پاسداران با 100 متر زیر بنا به جهت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی به آتیه طراحان سپرده  شد.  باتوجه به درخواست کارفرما به علت کم نور بودن فضا ( حتی در پر نورترین ساعات روز ) در طراحی دکوراسیون آن سعی بر ان شد از رنگهای روشن و متریال های سبک استفاده شود. همچنین به همین علت طراحی ویژه ایی برای فضای آشپزخانه و نهارخوری انجام گرفت که نقوص طراحی سازه را جبران کرده و آن فضا را از حالت دخمه مانندخارج کند.