پروژه ها
 

پروژه کارآموزان آتیه (سمیه غلامی): طراحی دکوراسیون داخلی منزل مسکونی

 کاربری: منزل مسکونی
طراح: سمیه غلامی (کارشناس گرافیک و نقاشی)
موقعیت مکانی: سمنان
زمان طراحی: پاییز 1395
مساحت: 80 مترمربع
پروژه طراحی  دکوراسیون داخلی منزل مسکونی آقای محمودیان اولین تجربه طراحی با نرم افزار 3DMax و پلاگین VRay می باشد. این پروژه در خیابان فیاض بخش شهر سمنان در طبقه ی دوم یک آپارتمان 4طبقه واقع شده. سبک مورد نظر برای این طراحی، تلفیقی از دو سبک اسکاندیناوی و سبک روستیک بوده که سعی شده المان ها و رنگ و متریال های مربوط به این سبک ها در آن استفاده گردد که یکی از آنها استفاده از الوارهای چوبی در سقف ها و استفاده از چوب طبیعی در اشیاء و لوازم است. رنگ های انتخابی بیشتر سفید می باشد که در سبک اسکاندیناوی بسیار دیده می شود و  رنگ های زرد و آبی دو رنگ غالب دیگر در این طراحی هستند.

پروژه کارآموزان آتیه (سپیده دانش مایه): طراحی دکوراسیون داخلی منزل مسکونی

عنوان پروژه : ویلا متل قو

طراح : سپیده دانش مایه

موقعیت : استان مازندران ، محدوده سلمان شهر، متل قو

زیربنا :237متر

ویلای فوق در دامنه ی کوه و ابتدای حوزه ی جنگل،در موقعیتی روبه دریا واقع شده است . نمای آن از جنس چوب ترمو و سنگ است . شیشه های وسیع کار شده در نما ، درخشش ویژه ای درآفتاب  صبح دارد .

در رنگبندی فضاهای داخلی با توجه به کاربری ویلایی آن سعی شده از همان رنگهای طبیعی سبز و بافت چوب وهمچنین طیف های رنگی طوسی همراه با آبی تا سرمه ای که یادآور دریا می باشند استفاده شود.

دکوراسیون داخلی این ویلا به سبک تلفیقی طراحی شده است فضا به گونه ای طراحی شده که فرد بیننده با ورود به هربخش گویی وارد فضایی تازه با دکوراسیونی متفاوت می شود .

شایان ذکر است پروژه پیش رو کاملا فرضی طراحی شده و به عنوان نمونه طراحی ویلا ارائه گردیده .